Změny ve školní jídelně

12 června, 2020

Vážení rodiče, od 1. 9. 2020 musíme bohužel přistoupit ke zdražení stravného, a to z důvodu výrazného nárůstu cen potravin. Příjemnou novinkou je, že od 1. 9. 2020 zřídíme stravovací komisi složenou ze zástupců rodičů a pedagogů MŠ a ZŠ, a také ze zástupců školní jídelny. Cílem zřízení komise je rozšíření komunikace mezi strávníky a ŠJ, zkvalitňování poskytování stravovacích služeb. Vzhledem k rozšíření možností stravovacího programu od 8. 6. 2020, máte možnost v mateřské škole odhlašovat nejen stravu daného dne z důvodu nepřítomnosti dítěte, ale i pouze odpolední svačinu (pokud jde dítě po obědě). Pro odhlašování stravy zůstávají podmínky beze změn.

Zanechte odpověď
Jídelníček od 29. 6. 2020 do 3. 7. 2020Poděkování rodičům

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *