Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Informace - zahájení školního roku 2021/2022

Informace - zahájení školního roku 2021/2022

Vážení rodiče, školní rok zahájíme ve středu 1. 9. 2021.

Děti budou opět potřebovat:

• papuče (ne nazouváky!), oblečení do MŠ (tričko, tepláky, popř. děvčata zástěrku, sukýnku, starší šaty), starší oblečení a obuv pro pobyt na školní zahradě, náhradní oblečení pro případ malé nehody při hygieně, pyžamo,
  • kartáček, kelímek z umělé hmoty, dětskou zubní pastu, balík papírových kapesníků (100 ks)

V letošním školním roce bude vzdělávání organizováno ve dvou třídách dětí ve věku 2 – 7 let.

První třídu (1. patro) povede p. učitelka Milena Kovářová a p. učitelka Petra Mikušová, paní asistentka Šárka Večerková. Druhou třídu (přízemí) p. učitelka Stanislava Hrabinová a p. učitelka Pavlína Vlásková, paní asistentka Eva Zvulíková, Rozdělení dětí do jednotlivých tříd bude zveřejněno na vchodových dveřích do MŠ první školní den.

Děti ani zaměstnanci MŠ se netestují, nemusí nosit roušky ani jinou ochranu úst a nosu. Rodiče, popř. cizí osoby mají povinnost při pohybu ve vnitřních prostorách nosit stanovený prostředek ochrany dýchacích cest (rouška, respirátor).

Nezapomeňte na úhradu školného a stravného - 30. - 31. 8. 2021 u vedoucí školní jídelny, popř. převodem na účet školy.

Informace pro rodiče nových dětí zde:

Info při vstupu - MŠ 2021.pdf